Лікування

Надання повного комплексу послуг: від консультацій і діагностики до комплексної терапії та операцій

Медичні послуги високої якості

Багатопрофільний медичний центр обладнаний за останнім словом техніки. Тут надають всі види медичних послуг для дорослих і дітей. Для виявлення захворювань на початковій стадії і своєчасного призначення лікування застосовується діагностичне обладнання експертного рівня.

Клініка SanoLife – це сімейна клініка, один з лідерів приватної медицини, яка зручно розташована в історичному центрі Львова.

Психіатрія / Психотерапія

Існує багато видів психотерапії, кожен з яких має свої методики, і підбираються вони індивідуально. Основний спосіб – це розмова, але можуть бути і тести, опитування, моделювання ситуацій, робота з піском та інші інструменти.


Наркологія

Терапевтичне відділення клініки “Sanolife” направлено на лікування великого переліку соматичних захворювань. Вирішивши відвідати терапевта в нашому медичному центрі Ви отримаєте консультацію у кращих лікарів Львова.


Неврологія

Неврологічні захворювання зустрічаються у людей самого різного віку і статі. При перших симптомах захворювань центральної і периферичної нервової системи необхідна консультація невролога (невропатолога).


Ультразвукова Діагностика

УЗД діагностика в клініці «Sanolife» представлена ультрасучасними методами візуалізації внутрішніх органів, що допомагають лікареві з високою точністю на ранніх етапах виявити патологічні зміни.


"Піклування не лише про фізичне здоров'я,
а й і про психологічне!"

Працюємо щодня, за попереднім записом без черг.