Лікування

Надання повного комплексу послуг: від консультацій і діагностики до комплексної терапії та операцій

Медичні послуги високої якості

Багатопрофільний медичний центр обладнаний за останнім словом техніки. Тут надають всі види медичних послуг для дорослих і дітей. Для виявлення захворювань на початковій стадії і своєчасного призначення лікування застосовується діагностичне обладнання експертного рівня.

Клініка SanoLife – це сімейна клініка, один з лідерів приватної медицини, яка зручно розташована в історичному центрі Львова.

Психіатрія / Психотерапія

Існує багато видів психотерапії, кожен з яких має свої методики, і підбираються вони індивідуально. Основний спосіб – це розмова, але можуть бути і тести, опитування, моделювання ситуацій, робота з піском та інші інструменти.


Терапія

Терапевтичне відділення клініки “Sanolife” направлено на лікування великого переліку соматичних захворювань. Вирішивши відвідати терапевта в нашому медичному центрі Ви отримаєте консультацію у кращих лікарів Львова.


Неврологія

Неврологічні захворювання зустрічаються у людей самого різного віку і статі. При перших симптомах захворювань центральної і периферичної нервової системи необхідна консультація невролога (невропатолога).


Дерматологія

Патології шкіри можуть розвиватися під впливом зовнішніх (екзогенних) факторів, бути наслідком хвороб всього організму або окремих його систем, а також мати комбіновану етіологію. Тому, незважаючи на те, що основним інструментом діагностики в дерматології є візуальний огляд, найчастіше він доповнюється загальним обстеженням пацієнта.


Ендокринологія

У нашій клініці Ви зможете швидко і в повному обсязі пройти всі необхідні обстеження за програмою цукрового діабету, захворювань щитовидної залози і гіпофізу, перевірити функцію надниркових залоз, включаючи гормональне дослідження, УЗД і підібрати оптимальну схему терапії у кращих фахівців-ендокринологів.


Кардіологія

У нашому медичному центрі кожен пацієнт може перевірити роботу свого серця в будь-який зручний для себе час, отримати консультацію кваліфікованого лікаря і звести до мінімуму ризик серйозних ускладнень після перенесених захворювань.


Урологія

Сучасне відділення урології у клініці «Sanolife» займається лікуванням захворювань сечостатевої системи у чоловіків і жінок. А також в нашому медичному центрі веде прийом лікар андролог, який спеціалізується на вирішенні проблем сексуального здоров’я чоловіків.


Ультразвукова Діагностика

УЗД діагностика в клініці «Sanolife» представлена ультрасучасними методами візуалізації внутрішніх органів, що допомагають лікареві з високою точністю на ранніх етапах виявити патологічні зміни.


"Піклування не лише про фізичне здоров'я,
а й і про психологічне!"

Працюємо щодня, за попереднім записом без черг.