Лікування

Надання повного комплексу послуг: від консультацій і діагностики до комплексної терапії та операцій

Дерматологія

Дерматологія займається вивченням, діагностикою та терапією різних захворювань шкіри, а також волосся, нігтів і слизових оболонок. Одним з розділів цієї дисципліни є мікологія, яка досліджує патології, викликані паразитичними грибками.

Патології шкіри можуть розвиватися під впливом зовнішніх (екзогенних) факторів, бути наслідком хвороб всього організму або окремих його систем, а також мати комбіновану етіологію. Тому, незважаючи на те, що основним інструментом діагностики в дерматології є візуальний огляд, найчастіше він доповнюється загальним обстеженням пацієнта.

Відділення дерматології традиційно один з основних напрямків діяльності клініки “Sanolife”. Команда фахівців клініки це висококваліфіковані дерматологи з великим практичним досвідом роботи, які використовують тільки ультрасучасні методики діагностики та лікування шкірних захворювань. Клініка оснащена сучасними лазерними і радіохвильовими установками для проведення атравматичного видалення будь-яких шкірних новоутворень в амбулаторних умовах.

dermatolog-lviv-Sanolife

Найбільші цінності в житті людини – це здоров’я і час.

Тому місія медичного центру “SanoLife” полягає в наданні медичних послуг високої якості пацієнтам будь-якого віку в максимально комфортних для них умовах та у зручний час.