Лікування

Надання повного комплексу послуг: від консультацій і діагностики до комплексної терапії та операцій

Психіатрія / Психотерапія

Існує багато видів психотерапії, кожен з яких має свої методики, і підбираються вони індивідуально. Основний спосіб – це розмова, але можуть бути і тести, опитування, моделювання ситуацій, робота з піском та інші інструменти.

У деяких випадках психотерапія може бути так само ефективна, як і ліки. Препаратами можна полегшити стан, але терапія – єдиний спосіб протистояти причини, що лежить в основі проблеми.

Психолог зацікавлений в розумінні ваших емоцій, причини поведінки, але він не шукає відповіді за вас, а підштовхує до роздумів. Робота з психологом – це партнерство, тому результат багато в чому буде залежати від контакту між вами.

Глобальна мета роботи з психологом – душевне благополуччя, і перший крок до неї за вами. Якщо відчуваєте, що потрібна допомога, не бійтеся про неї попросити.

Лікарі медичного центру “Sanolife” приймають дітей та дорослих. Самі зустрічі, в залежності від запиту, можуть бути індивідуальними, парними, сімейними або груповими.

psyholog-lviv-Sanolife

Найбільші цінності в житті людини – це здоров’я і час.

Тому місія медичного центру “SanoLife” полягає в наданні медичних послуг високої якості пацієнтам будь-якого віку в максимально комфортних для них умовах та у зручний час.